Шкільний електронний журнал

Шкільний електронний журнал

19.01.2018 - Вихідні коди журналу доступні для завантаження!
Деталі на http://ejournal.pp.ua

22.10.2017 - Тепер у журналі Тематичне оцінювання можна виставляти автоматично за поточними оцінками.

15.09.2017 - Класні керівники мають можливість переглядати журнали свого класу.

Відео з оновленнями можна дивитися на моєму каналі

ДЕМО-ВЕСІЯ ДОСТУПНА ЗА АДРЕСОЮ http://ejournal.pp.ua/j/



Якщо Ви маєте бажання спробувати її в роботі напишіть мені на yurchikte@gmail.com чи в мережу Facebook https://www.facebook.com/teachertyp.

Для кожного вчителя, скільки б він не працював у школі питання заповнення шкільного журналу було завжди "болючим". То журнал є, але протягом уроку не встигаєш, то журналу немає. В результаті так чи інакше доводиться заповнювати його у вільний від уроків час. Але при цьому дуже часто трапляються ситуації коли не відмітив учнів на уроці, забув яку оцінку поставив учню. Ще гірший варіант -  не туди поставив оцінку. Ось тоді вже клопоту не оберешся. 
Враховуючи ці та багато інших проблем з якими стикаюсь я і мої колеги, я вирішив створити для себе власний шкільний Електронний журнал. У ньому я намагаюся врахувати всі моменти з якими стикається вчитель під час роботи зі звичайним паперовим журналом.

Навіщо електронний якщо не відмінили паперові?

Так дійсно, подвійна робота. Але я позбавив себе необхідності заводити зошит-журнал. Я маю доступ до оцінок учнів на будь-якому уроці і навіть вдома. Класні керівники завжди мають доступ до оцінок навіть якщо ті ще не прописані на папері. 

В кабінеті потрібен комп’ютер?

Не обов’язково. Інтерфейс журналу розроблений із використанням бібліотеки jQuery Mobile, що дозволяє використовувати журнал зі сматрфону. Мій LG E405 з 3.2" дисплеєм дозволяє користуватись журналом без проблем.

Знову вносити дані про цілу школу!

Цього мені хотілось найменше, тому я написав програму, яка ВСІ дані необхідні для роботи журналу бере з БД "Курс Школа". Вчителі, учні поділені на класи, предмети - все звідти.

Що потрібно вчителю для початку роботи?

  1. Авторизуватись. Це робить адміністратор надавши логін та пароль.
  2. Увійти в систему використавши отриманий логін і пароль.
  3. У меню Параметри - Мої предмети вибрати зі списку предметів ті, які він викладає.
  4. У меню Параметри - Мої класи вибрати класи для кожного предмету у яких він читає.
  5. У меню Параметри - Планування Створити календарне планування для обраних класів
  6. У меню журнали вибрати пункт Мої журнали - Обрати предмет та клас

Чи існує поділ на підгрупи?

Якщо два вчителі обирають один і той же предмет і клас. Це означає, що клас ділиться на підгрупи.
  • Найгірше - внести календарне планування (КП) для обраних класів.
  • Якщо вчитель класний керівник то йому ще буде потрібно свій клас поділити на групи для тих предметів що "поділилися" на групи.
Тепер можна відкривати журнали і ставити оцінки.

Календарне планування окреме для кожного класу?

Воно може бути таким. Але на даний момент існує можливість при створенні уроку для одного класу відмічати і класи з паралелі. А потім за необхідності змінювати лише дату.
Якщо для заданої теми у якомусь із класів буде стояти оцінка - видалити цей урок чи змінити дату уроку буде неможливо. 

Важливо. Зараз при заповненні календарного планування та виборі типу уроку є графа "Вказати назву". Його можна використати у випадку, якщо потрібна колонка без дати і в ній повинно бути "щось" записано. Ось це "щось" можна написати прямо в полі Тема уроку. Але не зловживайте довжиною :-) Як приклад Потрібна колонка "Вірш напам’ять". Ось тоді використовуємо графу "Вказати назву".


Що ще не зроблено?

Багато чого з того, що потрібно і що хотілося. На превеликий жаль брак часу дає про себе знати. Але я його обов’язково знайду. А поки що ще раз пропоную переглянути основний функціонал того, що вже є.

Чи можна буде отримати таку систему для своєї школи?

Як тільки я завершу основні випробування (я вже ставлю оцінки своїм учням, але деякий функціонал, ще не дасть змоги повноцінно його використовувати для усієї школи), я обов’зково про це повідомлю.


Чи можна спробувати демо-версію?

За браком часу я не встигаю підготувати повноцінне демо, оскільки зайнятий і роботою в школі і написанням додаткового функціоналу журналу. Але якщо Ви готові "пожертвувати" певну суму коштів, я знайду час організувати для Вас та Ваших колег пробний варіант журналу у якому Ви матимете змогу спробувати функціонал того, що вже є на власних учнях ( якщо Ваш навчальний заклад працює з "Курс Школа" і дані для роботи можна буде взяти звідти), але без доступу до "системних" файлів. 





Немає коментарів:

Дописати коментар